çamsan banner yeni alt sekme.jpg (183 KB)

Sırala
Görünüm:
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Çamsan Parke

Çamsan parke, Türkiye’nin ilk parke üretici markasıdır. Türkiye’de ilk parke ve MDF üreticisi olan Çamsan parke, 2004 yılında Sakarya’da MDF tesisleri ile üretime başlamıştır. Daha sonra 2005 yılında Sakarya 1. kaplama tesisi devreye alındı. 2005 Şubat ayında ise Sakarya’da laminat parke tesislerinde üretime başlandı. 2006 yılında Sakarya emprenye tesislerinde üretime başlandı. Sonrasında ise 2007 yılında büyüyen marka, Sakarya’da 2’nci Kaplama tesisini devreye aldı.

2007 Şubat ayında Çamsan Parke 2’nci Laminat parke tesislerinde üretime başladı. Gittikçe teknolojinin gelişmesiyle de büyüyen marka, 2012 yılında 3’üncü Laminat parke ve 2'nci emprenye tesisleri yatırımına başladı. Marka yıllar geçtikçe kendini geliştirerek yeni adımlar atmaya devam etmiştir.

2013 yılında kimya; 3'üncü laminat parke, 3'üncü kaplama ve 2'nci emprenye tesisleri devreye alınarak üretime başladı. 2015 yılına gelindiğinde ise; 2'nci MDF, 4'üncü laminat parke ve 4'üncü kaplama tesislerinin yatırımına başladı. 2016 yılında ise yine gelişmeye doyamayan Çamsan Parke, 2'nci MDF, 4'üncü laminat parke ve 4'üncü kaplama tesisleri devreye alınarak üretime başlamıştır. Günümüzde hala kendini büyüterek ve teknolojiden faydalanarak, sürdürülebilir ürünleri ile en önemli yerli parke markaları arasında yer alır.

Tüm bu gelişime rağmen çamsan parke fiyatları çok yüksek olmamakla beraber en iyi kalitede piyasada yerini alır. Özellikle çamsan laminat parke fiyatları, diğer laminat parke markalarına oranla kalitelerine göre gayet uygun fiyatlarda satılır. Çamsan laminat parkeler de, müşteri memnuniyeti gereği tam takım şilte ve süpürgelik ile satılarak bütünlük sağlar.

Çamsan parke modelleri; markanın genel sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda tasarlanır. Çamsan parke; sürdürülebilirliği hayatlarımızın merkezine alabilmemizi savunur. Bu konuda doğaya değer vermek, onu korumak konusunda sorumluluk hissetmek ve bugün yaptığımız her seçimin gelecek nesilleri doğrudan etkileyebildiği bilincini herkese aşılamaya çalışır. Ekolojiyi ve enerjiyi korumak için bireysel ve toplumsal olarak sorumlulukları çok önemser.

Çamsan asos meşe, markanın özellikle en çok ilgi gören ürünleri arasındadır. Bu ürün, hem açık renk oluşu ile birçok farklı renk ile birlikte kullanılma avantajı sağlar hem de temizlik açısından kirleri daha az gösterdiğinden daha çok tercih edilenler arasında yer alır. Parke taşıyıcı panelin hammaddesi ahşaptır ve ahşaplar yaşayan bir malzemedir bu nedenle mevsimlere göre hareket ederler. Bu bakımdan parkenizi döşetirken; duvarlar, kolonlar kapı kasaları, tesisat boruları ve diğer benzeri parkenin hareketini engelleyici elemanlar ile parke arasında en az 15 mm çalışma boşluk payı bırakmayı unutmamalısınız. Bunlara ek olarak döşeme işlemi sırasında, iki oda arası geçişlerde ve 30 m2′den büyük bütün odalarda 2 cm’lik genleşme payı bırakmak parkelerinizin uzun ömürlü olmaları için gerekli olacaktır.

Çamsan modern meşe, çok tercih edilen çamsan parke modelleri arasındadır. Renk olarak asos meşeye yakın olan parke, yine birçok ev dekorasyon stili için kurtarıcı parkeler arasındadır. Hem ahşap görüntüsü hem de koyu olmayan rengi sayesinde hijyen açısından da kullanıcılara avantaj sağlar.

Bir diğer en çok tercih edilen Çamsan parkesi; çamsan rustik meşedir. Çamsan rustik meşe, biraz daha koyu ve ahşabın tüm doğallığını yansıtan bir üründür . Ürünün sınıfı AC4 – 32’nci sınıftır. Çamsan rustik meşe, 10 mm kalınlığında olduğundan sağlam laminat parkeler arasında yerini alır ve uzun ömürlüdür. Derzli görüntüsü ile de spor şıklığı bir arada taşır. Yerli bir marka olan çamsan parke renkleri, genelde doğal ahşabı andıran krem, kırık beyaz ve kahve tonlarındadır. Çok fazla renk seçeneği ve derzli, derzsiz modeli ile çamsan parke ürünlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.