Ücretsiz Kargo
   Türkiye'nin Heryerine Kargo İmkanı!
   Güvenli Alışveriş
   SSL Sertifikası ve 3D Secure Güvenlik Önlemi
   Kolay İade
   Satış Sonrası Destek ve Çözümler
   Kolay Ödeme
   Kredi Kartı Taksit Kolaylığı ve Ödeme Çözümleri

   SILVER Seri

   ‘Kalite’ ve ‘özgün tasarım’ çizgisinin ‘uygun fiyat’lı hali: Lamiset Vizyon Seri yenilenmeyi...

   Alışveriş Yap

   KLASIK Seri

   Her dönemin vazgeçilmezi: Lamiset Konsept Seri benzersiz yaşam alanları dizayn etmek için doğanın...

   Alışveriş Yap

   PLATINUM Seri

   Çağdaş ve şık desenlerin ahengi: Çamsan Platinum Seri stil sahibi tasarımların dönüştürdüğü...

   Alışveriş Yap

   MODERN Seri

   Her dönemin vazgeçilmezi: Lamiset Konsept Seri benzersiz yaşam alanları dizayn etmek için doğanın...

   Alışveriş Yap
   Kargo Takip

   Laminat Parke

   Laminat parke şimdilerde çoğu evlerde en çok tercih edilen zemin malzemesidir. Laminat sözcüğüne popüler olmuş bu parkeler nedeniyle aşinayızdır. Peki laminat ya da laminat parke ne demektir?

   Laminat Nedir?

   Laminat Nedir?

   Laminat, lamine parkeden yani doğal malzeme olan tamamen ağaçtan yapılan parkeden farklı bir üründür. Lamine parkenin tümü ağaçtan yapılmasına karşın laminat parkenin içinde MDF bulunur; yani doğal bir ürün değildir. Bir kaplama malzemesi olan laminat ve laminat parke, bu nedenle lamine parkeden daha uygun fiyatlıdır ve sağlığa olumsuz bir etkisi olmayıp işlevsel olduğu için de ayrıca çok tercih edilen bir taban kaplama malzemesi olagelmiştir.

   Laminat Parke Çeşitleri

   Laminat Parke Çeşitleri

   Eğer evinizin zemini parke olsun istiyorsanız ancak lamine parke için yeterince bütçeniz yoksa ve aynı işi birbirinden güzel laminat parke çeşitleri de görür diye düşünüyorsanız, haklısınız. Bu nedenle gecikmeden evinizi güzelleştirmek için hemen web sitemiz üzerinden sizin için ideal renklerdeki laminat parke çeşitleri ve fiyatları konusunda en süper avantajlardan yararlanın. Birbirinden güzel laminat renkleri ile yaşam alanlarınızı baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. Çamsan ve Vario gibi laminat parke üreticilerinin ürünlerine kategorimiz aracılığıyla ulaşabilir, en ucuz ve en kaliteli laminat parke çeşitlerini sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Parke Profili Nedir?

   Parke Profili Nedir?

   Evinize laminat parke yaptırırken bazen odalar arası geçişler ya da kapı eşiklerinde oluşan küçük boşluklar olabilir. Bu küçük boşluklar iki farklı laminat arasında kalır ve eğer doğru biçimde kapatılmazlarsa zamanla toz ve kir biriktirir, temizliği zorlaştırır ve en önemlisi yepyeni parkelerinizin arasında gerçekten hoşa gitmeyecek bir görüntü oluşturur. Tam da burada parke profili devreye giriyor. Bu boşluklara tam oturan parke profili çeşitleri ile çok önemli bir meseleyi halletmiş olacaksınız. Mağazalarımızda bulabileceğiniz parke profili, parke eşik profili, parke geçiş profili ve parke bitim profili gibi ürünlerin yanı sıra; parke altı şilte üreticilerinin parke altı şilte çeşitleri ve parke altı şilte fiyatları için de kategorimizi tercih edebilirsiniz.

   Süpürgelik Fiyatları

   Süpürgelik Fiyatları

   Duvar diplerinin hem estetik görünmesini hem de kolay temizlenmesini istiyorsanız, asla ihmal etmemeniz gereken süpürgelik modelleri de burada satışa sunulmaktadır. En uygun parke süpürgelik fiyatları ve laminat parke süpürgelik çeşitleri için kategorimizi incelemeniz ve sizin için uygun olan, ayrıca da parkelerinizle uyumlu renklerde bulunan süpürgelik çeşitlerini seçip sepetinize eklemeniz yeterlidir. Yer kaplaması konusunda diğer ürünler için Yer Kaplaması adlı kategorimize mutlaka göz atmalısınız.

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.